Halina Rościszewska-Narloch – artystka origami. Jest wiceprezesem PTO oraz Instruktorem Origami PTO. Organizuje wystawy, pokazy, konkursy oraz warsztaty origami dla uczniów i nauczycieli. Publikuje artykuły i diagramy w czasopismach, biuletynach i na stronach internetowych. Publikuje książki z autorskimi modelami. Prowadzi stronę internetową o origami www.haligami.cmza.pl Projektuje własne prace, które prezentuje na licznych wystawach. Wykorzystuje origami w biżuterii. Prowadzi sklep internetowy www.haligami.sklepna5.pl, w którym sprzedaje m. in. książki origami, papier do origami, wykonywaną przez siebie biżuterię, nie tylko origami.

Irena Janas - interesuje się turystyką i origami. Prowadzi zajęcia origami dla uczniów. Przygotowuje dzieci do konkursów origami, na których osiągają znaczne sukcesy. Prowadzi swoją stronę internetową www.irena_janas.cmza.pl Projektuje biżuterię z wykrzystaniem origami. Swoje prace prezentowała na kilku wystawach. Organizuje wystawy oraz konkursy. Wykonywaną przez siebie biżuterię, nie tylko origami sprzedaje w sklepie internetowym www.haligami.sklepna5.pl Autorka książki "Origami. Kwiaty" oraz broszury "Origami. Tesselacja z grzybkami". Współautorka książki "Origami. Biżuteria na co dzień".


Elementy strony (zdjęcia, koncepcja graficzno-techniczna, teksty) są chronione przepisami prawa autorskiego. Fotografie opublikowano w serwisie za wiedzą i zgodą ich autorów. Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie stanowią wyłączną własność autorów i nie mogą być publikowane w formie drukowanej lub elektronicznej bez ich zgody.