Halina Rościszewska-Narloch – artystka origami. Jest wiceprezesem PTO oraz Instruktorem Origami PTO. Organizuje wystawy, pokazy, konkursy oraz warsztaty origami dla uczniów i nauczycieli. Publikuje artykuły i diagramy w czasopismach, biuletynach i na stronach internetowych. Publikuje książki z autorskimi modelami. Prowadzi stronę internetową o origami www.haligami.cmza.pl Projektuje własne prace, które prezentuje na licznych wystawach. Prowadzi sklep internetowy www.haligami.sklepna5.pl.

Irena Janas - interesuje się turystyką i origami. Prowadzi zajęcia origami dla uczniów. Przygotowuje dzieci do konkursów origami, na których osiągają znaczne sukcesy. Swoje prace prezentowała na kilku wystawach. Organizuje wystawy oraz konkursy origami. Autorka książki "Origami. Kwiaty" oraz broszury "Origami. Tesselacja z grzybkami". Współautorka książki "Origami. Biżuteria na co dzień".


Elementy strony (zdjęcia, koncepcja graficzno-techniczna, teksty) są chronione przepisami prawa autorskiego. Fotografie opublikowano w serwisie za wiedzą i zgodą ich autorów. Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie stanowią wyłączną własność autorów i nie mogą być publikowane w formie drukowanej lub elektronicznej bez ich zgody.